Suknie Ślubne

NAJLEPSZE W CAŁEJ WARSZAWIE

Kolekcja Dominiss

Mia Lavi 2018
Mia Lavi 2018

Mia Lavi 2018

Suknie Mia Lavi to dzieła sztuki wykonane z miłością, pasją i pełną starannością o najdrobniejsze szczegóły. Marka łączy w sobie nowoczesne wzornictwo, piękno oraz subtelność materiałów. Niepowtarzalne tkaniny oraz importowane z całej Europy koronki są produkowane specjalnie na zamówienie. Projekty Mia Lavi są inspirowane 
własnym stylem życia, dzięki czemu zaskakują oryginalnymi pomysłami. Styl sukienek jest połączeniem estetyki lat 60-tych oraz nowoczesnych szlachetnych tkanin.

Cymbeline 2018

To marka która od ponad 40 lat tworzy z miłości i pasji. Warsztaty Cymbeline są znane z wyjątkowej wiedzy i stale wznowionej kreatywności.
Cymbeline jest niewątpliwie jednym z liderów branży ślubnej w Europie.
Cymbeline ... Symfonia doświadczenia i francuska elegancja, delikatne koronki i ozdoby, urzekający i odurzający jedwab, który porusza nasze emocje.
Cymbeline to marka Miłości.

Cymbeline 2018
Ev Fashion 2018

Ev Fashion 2018

Suknie od Ev Fashion to połączenie klasycznych form oraz nowoczesnych tkanin. Ciągłe poszukiwanie oraz dążenie do perfekcji owocuje unikatowymi kompozycjami.
Projektanci tworzą z pasją i dbałością o szczegóły. evfashion__  to dom mody, w którym spełniane są marzenia każdej Panny Młodej. 

Eddy K 2018

Eddy K to suknie zaprojektowane w Mediolanie, stolicy mody. Suknia są wyprodukowane z najwyższej jakości tkanin. Suknie Eddy K to szereg wzorów od wyrafinowanych sukni couture do eleganckich sukien. W sukniach od Eddy K poczujesz się wyjątkowo.

Eddy K 2018
Yarice 2018

Yarice 2018

Poczuj się jak kobieta. Jeśli wyglądasz dobrze, czujesz się jeszcze lepiej.

Monica Loretti 2018

Wymarzone suknie dla każdej siężniczki. Delikatne zdobienia, romantyczne koronki oraz klasyczne formy to znak rozpoznawczy marki. 

Monica Loretti 2018
Hadassa 2018

Hadassa 2018

Wiodący brytyjski producent sukni ślubnych Hadassa jest powszechnie znany nie tylko w Europie, ale na całym świecie. Dziś piękne sukienki dostępne są dla Panien Młodych z całego świata.
Marka Hadassa została założona w 2004 roku i w ciągu ostatnich kilku lat stała się niezwykle popularna na Zachodzie i w Europie Wschodniej. Jednak firma Hadassa nie powstrzymała rozwoju i osiągnęła zachwyt klientów z całego świata.

Salon Sukien Ślubnych "MARIELLA"
Floriańska 14
03-707 Warszawa

Godziny otwarcia:
10:00 - 18:00